flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Наказ про початок проведення перевірки

 

 

 

БАХМАЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

від 08 червня 2015 року                             № 38-од          

 

Про початок проведення перевірки

державних службовців Бахмацького

районного суду Чернігівської області

 

 

            Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого ПКМУ від 16.10.2014 року № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням КМУ № 1025-р від 16.10.2014 р., керуючись   ст.24 Закону «Про судоустрій і статус суддів»,-

 

                                                        НАКАЗУЮ:

 

         1.Встановити термін проведення перевірки державних службовців Бахмацького районного суду Чернігівської області з червня 2015 року по грудень 2016 року.

         2.Визначити 01 жовтня 2015 року днем початку перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  (далі перевірка) щодо державних службовців Бахмацького районного суду Чернігівської області.

         3.Особам, зазначеним у п.2 цього наказу, в 10-ти денний строк з дня початку перевірки подати керівнику апарату суду власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені ч.3 або ч.4 статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатками 1 або 2 разом з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру, складену за формою, що встановлена Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також копію паспорта громадянина України.

         4. Відповідальною особою за проведення перевірки визначити керівника апарату суду Оніщенко І.В.

         5. Згідно п.21 та п.25 Порядку повідомити Мінюст та ДСА України про початок проходження перевірки.

         6. Відповідальній особі забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті суду інформації про початок проходження перевірки, копії заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) щодо яких проводиться перевірка, згідно п.23 Порядку.

         7. Відповідно до п.14 Порядку перевірити достовірність відомостей, зазначених у заявах, щодо незастосування до них заборон, передбачених ч.3 ст.1 Закону України «Про очищення влади», на підставі відомостей, наявних у особових справах.

         8. Відповідно до п.п.17-19 Порядку відповідальній особі направити до органів, відповідно до компетенції, запити про проведення перевірки та відповідно до п.36 Порядку підготувати довідки про результати перевірки, які надати голові Бахмацького райсуду.

         9. Документи, отримані під час перевірки, реєструвати в Журналі обліку вхідних і вихідних матеріалів в період проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

         10. Голові Бахмацького райсуду повідомити Мінюст про результати проведення перевірки відповідно до п.38 Порядку.

         11. Керівнику апарату суду всі матеріали перевірки додати до особових справ.

         12. Відповідальним особам розмістити інформацію про результати проведеної перевірки на офіційному веб-сайті Бахмацького райсуду Чернігівської області.

         13. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

         Голова суду                                                       О.Ф.Костенко