flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Про початок проведення перевірки суддів Бахмацького районного суду Чернігівської області

 БАХМАЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

16500, м.Бахмач вул.Жовтнева, 42, тел. (04635) 2-12-08, факс 2-13-30, inbox@bh.cn.court.gov.ua

 

 

НАКАЗ

 

03 грудня 2014 року                                     № 72-од                                                                                

 

Про початок проведення перевірки суддів

Бахмацького районного суду

Чернігівської області

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади»,  Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1025-р від 16.10.2014р., керуючись ст.24 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,-

НАКАЗУЮ:

1.Встановити термін проведення перевірки суддів Бахмацького районного суду Чернігівської області з 08 грудня 2014 року по 01 грудня 2015 року.

2. Визначити 08 грудня 2014 року днем початку перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (далі перевірка) щодо голови, заступника голови та суддів Бахмацького районного суду Чернігівської області.

         3. Особам, зазначеним у п.2 цього наказу, в 10-ти денний строк з дня початку перевірки подати керівнику апарату суду власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені ч.3 або ч.4 статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 разом з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру, складену за формою, що встановлена Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також копію паспорта громадянина України.

4. Відповідальною особою за проведення перевірки визначити керівника апарату Бахмацького райсуду Оніщенко І.В.

5. Згідно п.21 та п.25 Порядку голові Бахмацького райсуду повідомити Мінюст та ДСА України про початок проходження перевірки професійними суддями.

6. Відповідальною особою забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Бахмацького районного суду про початок проходження перевірки, копії заяв і декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) щодо яких проводиться перевірка, згідно п.23 Порядку.

         7. Відповідно до п.14 Порядку відповідальним особам перевірити достовірність відомостей, зазначених у заявах суддів, щодо незастосування до них заборон, передбачених ч.3 ст.1 Закону України «Про очищення влади», на підставі відомостей, наявних у особових справах.

         8. Відповідно до п.п.17-19 Порядку відповідальній особі направити до органів, відповідно до компетенції, запити про проведення перевірки та відповідно до п.36 Порядку підготувати довідки про результати перевірки, які надати голові Бахмацького райсуду.

         9. З метою належного контролю за рухом документів під час перевірки ввести в дію Журнал обліку вхідних і вихідних матеріалів в період проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

         10. Голові Бахмацького райсуду повідомити Мінюст про результати проведеної перевірки щодо суддів відповідно до п.38 Порядку.

         11. Керівнику апарату всі матеріали перевірок додати до особових справ суддів.

         12.Відповідальним особам розмістити інформацію про результати проведеної перевірки на офіційному веб-сайті Бахмацького райсуду Чернігівської області.

         13.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 Голова Бахмацького районного суду

Чернігівської області                                                         О.Ф.Костенко

  Ознайомлені:

 Приліпко В.М.

 Новіков О.М.

 Глушко О.І.

 Пархоменко П.І.

 Лобода Н.В.

 Оніщенко І.В.