flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Робота зі зверненнями громадян станом на 01.11.2019 року

        Станом на 01 листопада 2019 року до Бахмацького районного суду Чернігівської області   надійшло 15 письмових та 84 усних звернень громадян,  з них, жодної скарги на дії суддів та працівників апарату суду. Всі звернення мали лише консультативний характер. 

        На звернення громадян надані повні і змістовні відповіді у встановлені законодавством строки.

        Усі пропозиції,  заяви  і  скарги,  що  надійшли,  приймаються  та  реєструються у день їх надходження на  реєстраційно-контрольних  картах.

        У разі особистого прийому громадян ведеться журнальна форма реєстрації пропозицій, заяв і скарг.

        Затверджено графік прийому громадян головою суду, керівником апарату суду та його заступником.

        Затверджено Правила прийому громадян у Бахмацькому районному суді Чернігівької області.

        Діловодство в суді ведеться відповідно до Конституції України, Закону України „Про звернення громадян”, Закону України  «Про доступ до публічної інформації», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої ПКМУ від 14.04.1997 № 348,  Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді.

        Для зручності громадян при зверненні до суду із пропозиціями, заявами і скаргами на веб-сайті Бахмацького районного суду Чернігівської області у розділі «Громодянам»   створено електронну форму звернення громадян.