flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вища рада правосуддя погодила Типове положення про апарат суду

23 січня 2019, 10:34

    За повідомленням прес-центру судової влади України  ВРП 17 січня 2019 року розглянула питання про погодження Типового положення про апарат суду.

   Вища рада правосуддя 17 січня 2019 року розглянула питання про погодження Типового положення про апарат суду.

   Відповідно до частини першої статті 155 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» організаційне забезпечення роботи суду здійснює його апарат. Частина друга цієї норми передбачає, що Положення про апарат суду розробляється на підставі Типового положення про апарат суду, затвердженого Державною судовою адміністрацією України за погодженням із Вищою радою правосуддя.

   Згідно з пунктом 14 частини першої статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Вища рада правосуддя погоджує Типове положення про апарат суду.

   2 січня 2019 року до Вищої ради правосуддя від Державної судової адміністрації України надійшов для погодження проект Типового положення про апарат суду.

   Заслухавши заступника Голови Вищої ради правосуддя Беляневича В.Е., Вища рада правосуддя, керуючись статтею 155 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», вирішила погодити проект Типового положення про апарат суду.