flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги присяжних та державних службовців Бахмацького районного суду Чернігівської області!

06 лютого 2019, 11:49

          Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон)  від 14.10.2014 року №1700-УІІ особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

      Згідно з Законом до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

           У зв'язку з наведеним, нагадуємо про необхідність подання присяжними та державними службовцями Бахмацького районного суду Чернігівської області до 1 квітня 2019 року електронної декларації за 2018 рік.

      Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.