flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Збори суддів від 19.05.2015 року

 ПРОТОКОЛ

зборів суддів Бахмацького районного суду Чернігівської області

від 19 травня 2015 року                             № 18

Кількість суддів Бахмацького районного суду за штатним розписом - 6 суддів. На зборах присутні судді:

Приліпко В.М., Глушко О.І., Новіков О.М., Лобода Н.В.

Суддя Костенко О.Ф. та Пархоменко П.І. знаходяться в щорічній відпустці. Головуючий зборів - в.о.голови суду Приліпко В.М.

Секретар - Оніщенко І.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   Про   вирішення   питання   про   призначення   судді,   уповноваженого   на здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх.

По першому питанню слухали в.о.голови суду Приліпко В.М., який повідомив, Ідо суддя, уповноважений на здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх Костенко О.Ф. перебуває у відпустці з 19 по 22 травня 2015 року.

Тому пропоную призначити суддю Лободу Н.В. по розгляду кримінальних проваджень відносно неповнолітніх, Новіков О.М. з 02 червня йде у відпустку і йому з 19 травня 2015 року програма не розподіляє справи, суддя Глушко О.І. немає повноважень на розгляд справ.

Виступив: суддя Новіков О.М., який запропонував підтримати дану пропозицію.

Зауважень та пропозицій не надійшло.

За результатами голосування, збори суддів Бахмацького районного суду, -

ВИРІШИЛИ:

Призначити Лободу Н.В. суддею, уповноваженого на здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх на період до 19 по 22 травня 2015 року.

Голова зборів                                                                                                                              В.М.Приліпко

Секретар                                                                                                                                  І. В. Оніщенко